українська російська англійська
Глава Уряду радиться з людьми
03.08.2011 | 12:11
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Під час поїздок країною Прем’єр-міністр обов’язково спілкується з людьми, просить висловитись, як вони відчувають життя, як оцінюють роботу влади. Про одне таке спілкування глава Уряду розповів сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів України: «Вчора в селищі Сутиски на Вінничині місцева жителька Горик Валентина Миколаївна запросила мене в гості.

Сіли за стіл, поговорили. Дуже приємне спілкування. Щире і позитивне. Характерно, що люди жодних особистих питань не ставили. Натомість питали: чому закрився в селищі цегляний завод, завод електротехнічного обладнання? Чому закрили дитячий садок і збираються закрити лікарню? Що робити молоді? Що відбувається з країною за останні роки замість прогресу      

Микола Азаров у зв’язку з цим заявив, що головна мета урядової політикидати відповіді на такі питання. Він поставив Мінрегіонбуду разом з місцевими адміністраціями  завдання розробити програми розвитку буквально кожного населеного пункту.

«Кожне село і селище в Україні повинні мати перспективу. І люди повинні про це знати, їм треба дати можливість самим планувати розвиток свого міста.

Тому проекти розвитку треба обговорити на зборах місцевих громад, отримати схвалення тому шляху, яким піде розвиток».

 

 

 

версія для друку