українська російська англійська
Микола Азаров: Якісне зростання і в сільському господарстві, і в промисловості буде - справжні господарі мають вільно працювати
03.08.2011 | 12:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров вимагає від профільних відомств створити відповідні умови для розвитку підприємництва, щоб неухильно іти до якісного зростання в сільському господарстві і в промисловості. Про це Глава Уряду заявив під час засідання Кабінету Міністрів,

На думку Миколи Азарова, для досягнення такого результату «перш за все, потрібно розв’язати руки успішним організаторам виробництва, справжнім господарям. Дати успішним людям вільно працювати».

«Я уже говорив і повторю: сьогодні ділова ініціатива дорожча за гроші. Її треба всіляко підтримувати. Сьогодні скрутити в’язи  корупції і зруйнувати перепони для економічної свободи важливіше, ніж надавати пільги і преференції. Сьогодні дешевий кредит ефективніше, ніж бюджетне фінансування», - наголосив Глава Уряду.

У цьому зв’язку Микола Азаров доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі максимально завершити дерегуляцію економічної діяльності і добитися впровадження всіх спрощень в життя; Міністерству фінансів разом з Національним банком виробити зрозумілу, прийнятну для учасників ринку програму здешевлення кредитів.

 

 

версія для друку