українська російська англійська
Уряд забезпечить ДП "Антонов" можливість продавати літаки на максимально вигідних умовах
03.08.2011 | 17:12
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Державне підприємство “Лізингтехтранс” буде реорганізовано в “Антоновфінанс”, що дасть можливість забезпечити продаж літаків українського виробництва відповідно до правил продажу європейських повітряних суден. Про це повідомив сьогодні, 3 серпня 2011 року, Віце-прем’єр-міністр Борис Колесніков під час передачі літака Ан-148 авіакомпанії “МАУ”.

«Вчора було прийнято рішення, що «Лізингтехтранс» буде реорганізовано в “Антоновфінанс”. Це буде спеціальний підрозділ, який займатиметься лізингом літаків для українських і не тільки компаній», - зазначив Борис Колесніков.

Віце-прем’єр-міністр підкреслив, що завдання Уряду – створити максимально вигідні умови для продажу вітчизняних літаків. «Завдання Уряду – компенсувати відсотки за кредит заводу чи лізинговій компанії до світових норм. Таким чином, ми забезпечимо українському авіазаводу ті правила продажу літаків, за якими працюють його прямі конкуренти – Embraer та Bombardier. Це головне завдання держави та Міністерства інфраструктури», - сказав Борис Колесніков.

версія для друку