українська російська англійська
До кінця року ДП "Антонов" випустить ще два літаки Ан-148
03.08.2011 | 18:43
Прес-служба Міністерства інфраструктури

До кінця 2011 року ДП «Антонов» випустить ще два літаки Ан-148, у перспективі – вийти на масове виробництво літаків. Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков  під час передачі літака АН-148 авіакомпанії «МАУ»,  що відбулася сьогодні, 3 серпня 2011 року, на ДП «Антонов».

Віце-прем'єр-міністр України зазначив, що він не має жодного сумніву щодо того, що замовлення на літаки українського виробництва будуть. «Українські авіакомпанії готові сьогодні купувати якісні, надійні та економічно вигідні літаки. Попит на українські літаки, вироблені ДП «Антонов», є», - сказав Борис Колесніков.

Президент - Генеральний конструктор ДП «Антонов» Дмитро Ківа зазначив, що за належної підтримки з боку Уряду ДП «Антонов» здатне виготовити до 2015 року 50 літаків сімейства Ан (Ан-148, Ан-158). 

«Міжнародні авіалінії України» - четверта авіакомпанія, яка експлуатуватиме літак Ан-148. Нині в Україні в комерційній експлуатації знаходиться два літака Ан 148 100В – ним можуть літати пасажири авіакомпанії «АероСвіт». У Росії на регулярних рейсах експлуатується сім літаків: шість літаків використовує авіакомпанія «Россия», один - авіакомпанія «Політ».

 

версія для друку