українська російська англійська
Уряд затвердив скоригований робочий проект учбово-тренувального центру на Запорізькій АЕС
04.08.2011 | 11:25
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

Кабінет Міністрів України на засіданні 3 серпня 2011 року затвердив розпорядження «Про затвердження скоригованого робочого проекту «Учбовотренувальний центр. Корпус «Г». Запорізька АЕС. Завершення будівництва та прийняття в експлуатацію Запорізької АЕС у цілому. Промбудівництво», розроблений Міністерством енергетики та вугільної промисловості України.

Учбово-тренувальний центр – це спеціалізований навчальний підрозділ, який забезпечує спеціальну підготовку персоналу АЕС на всіх стадіях її життєвого циклу.

Наявність учбово-тренувального центру в структурі атомних електростанцій передбачена нормативним документом «Загальні положення безпеки атомних електростанцій» НП 306.2/141-2008, затвердженим наказом Державного комітету ядерного регулювання України 19.11.2007 № 162.

Фінансування добудови об’єкту передбачається за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету та власних коштів ДП НАЕК «Енергоатом».

Введення об’єкта в експлуатацію дасть змогу підвищити надійність атомної станції, поліпшить рівень навчання і підготовки персоналу та забезпечить м. Енергодар новими робочими місцями.

версія для друку