українська російська англійська
Уряд схвалив план заходів щодо виконання зобов'язань в рамках Договору про заснування Енергетичного Співтовариства
04.08.2011 | 12:26
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

Кабінет Міністрів України затвердив розпорядження «Про затвердження плану заходів щодо виконання зобов’язань в рамках Договору про заснування Енергетичного Співтовариства». Рішення датоване 3 серпня 2011 року.

Розпорядженням передбачено реалізацію низки заходів для забезпечення виконання Україною зобов’язань в рамках Договору про заснування Енергетичного Співтовариства в якому Україна набула повноцінного членства 1 лютого 2011 року.

Реалізація цих заходів сприятиме розвитку вітчизняного енергетичного комплексу та виконанню Україною своїх міжнародних зобов’язань.

Членство України в Енергетичному Співтоваристві є важливим кроком на шляху створення єдиного з ЄС стабільного, недискримінаційного, відкритого, конкурентного ринкового середовища обігу енергопродуктів та матеріалів, здатного ефективно забезпечувати зростаючі потреби споживачів в енергії, що дозволить залучати інвестиції в мережі виробництва, передачі та розподілу енергопродуктів, сприятиме поліпшенню безпеки постачання та екологічної ситуації в Європейському регіоні.

версія для друку