українська російська англійська
Уряд схвалив Концепцію Державної цільової економічної програми розвитку автомобільного транспорту на період до 2015 року
04.08.2011 | 17:45
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Кабінет Міністрів України за поданням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра інфраструктури Бориса Колеснікова схвалив Концепцію Державної цільової економічної програми розвитку автомобільного транспорту на період до 2015 року. У зазначеному документі, датованому 3 серпня 2011 року, визначено основні цілі та завдання Програми.

За словами Бориса Колеснікова, дотримання концепції та чітке виконання програми дозволить оновити рухомий склад автотранспорту загального користування на пасажирському транспорті не менш ніж на 35%, а на вантажному автотранспорті – до 30%.

Для перевізників будуть створені рівні умови сплати податків незалежно від форми власності, кількості автомобілів, найманих працівників тощо. Крім того, перевізники не залежатимуть від державних субвенцій за безкоштовне перевезення пільговиків, що діє нині, оскільки Концепцією передбачено адресну виплату коштів громадянам, які користуються правом на пільговий проїзд.

Концепція передбачає виконання окремих заходів, що дозволять знизити аварійність на автомобільному транспорті загального користування до 30%. Такого показника планується досягти за рахунок зменшення кількості нелегальних перевізників, впровадження нових технологій, серед яких - інтелектуальні транспортні системи, безготівкові розрахунки за перевезення пасажирів, а також забезпечення обладнання транспортних засобів тахографами та іншими засобами диспетчерського контролю за режимом руху та графіком роботи й відпочинку водіїв.

Довідка

Прийняття Концепції Державної цільової економічної програми розвитку автомобільного транспорту на період до 2015 року передбачено Законом України «Про державні цільові програми».

 

 

версія для друку