українська російська англійська
Уряд підтримує проекти з впровадження енергозберігаючих технологій
04.08.2011 | 17:15
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Україна та Корея досягли домовленості щодо будівництва спільного підприємства з виробництва світлодіодних пристроїв. Про це йшлося під час зустрічі Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з керівництвом південнокорейських компаній «Сеул Семікондактор» та «Деу Інтернейшнл».

Микола Азаров наголосив, що питанню енергозберігаючих технологій Уряд приділяє значну увагу: «Ми плануємо всю освітлювальну техніку замінити на енергозберігаючу».

Водночас Глава Уряду підкреслив, що в Україні створено цілий ряд законодавчих преференцій для підприємств, які виробляють енергозберігаючу продукцію. За його словами, на підставі чинного законодавства, Уряд готовий надавати підтримку компаніям з виготовлення та впровадження енергозберігаючих технологій. «Ми готові розглянути можливість надання преференцій компанії, якщо вона реально почне працювати у нас у плані створення виробництва, реалізації високотехнологічної світлодіодної техніки», - наголосив Микола Азаров під час діалогу з корейськими співбесідниками.

У заході взяли участь: з корейської сторони – Віце-президент компанії «Сеул Семікондактор» Бе Шон Хун, Директор електронного виробництва «Деу Інтернейшнл» Кім Ченгсу, Голова київського представництва «Деу Інтернейшнл» Цой Хайонг; з української сторони – Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформації України Володимир Семиноженко, Керівник Державної цільової науково-технічної програми «Розробка і впровадження енергозберігаючих світлодіодних джерел світла та освітлювальних систем на їх основі» Віктор Сорокін, Перший заступник генерального директора компанії «Смарт Холдінг» Денис Рудев.

 

версія для друку