українська російська англійська
Сергій Тимченко: Український кадастр акумулює найкращий європейський досвід
05.08.2011 | 10:11
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

«Український кадастр буде одним з найкращих і найпрогресивніших з технічної точки зору в Європі», –   зазначив голова Держземагентства Сергій Тимченко під час робочої зустрічі з  Андрашем Ремшеі та Сілваі Гергелем, що представляли  Міністерство регіонального розвитку Угорщини. Зокрема, керівник земельного відомства наголосив, що Україна фактично остання країна Європи, яка впроваджує автоматизовану систему кадастру, а, отже, у нас є можливість взяти найкращий іноземний досвід та впровадити найсучасніші технічні та програмні розробки.

На кошти Світового банку Україна вже розробила програмне забезпечення кадастрової системи. Тепер стоїть задача наповнити цю систему достовірними даними про всі земельні ділянки України. Угорська республіка сама нещодавно впровадила єдину автоматизовану систему кадастру, а, отже, свіжий практичний досвід стане в пригоді українським спеціалістам.

Андраш Ремшеі відзначив, що на даному етапі наповнення кадастру Україні необхідно закласти міцний фундамент – внести до бази точні дані, а потім вже будувати цілісну систему. Якість послуг, які надаватимуться населенню, залежатимуть перш за все від достовірності даних.

У рамках візиту угорські спеціалісти ознайомляться з технічними аспектами функціонування системи українського кадастру, а також з механізмами його наповнення та внесення даних. За результатами зустрічі буде сформована міжнародна робоча група та вироблено покроковий план співпраці щодо наповнення кадастру.

Це зустрічний візит угорських урядовців до Держземагентства України в рамках співпраці з наповнення кадастру. З огляду на діловий конструктивний характер зустрічі, обмін досвідом між українською та угорською стороною буде продовжуватися надалі, а зв’язки зміцнюватися.

 

версія для друку