українська російська англійська
Українська економіка виходить із тіні
05.08.2011 | 16:09
Прес-служба Державної податкової служби

Надходження податків до зведеного бюджету порівняно з минулим роком зросли в 1,4 раза. Про це під час прес-конференції повідомив заступник Голови Державної податкової служби України Сергій Лекарь.

За його словами, до бюджетів усіх рівнів надійшло 147,8 млрд. грн. – на 42,3 млрд. грн. більше, ніж торік.

„Таких результатів вдалося досягти завдяки позитивним тенденціям в економіці,  податковій реформі та зміні філософії роботи податкової служби – перенесення акцентів на покращення обслуговування платників податків. Ми створили умови для підвищення ділової активності та конкурентоспроможності як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку”, - наголосив Сергій Лекарь.

До державної скарбниці податківці зібрали 107,2 млрд. грн. (на 39 млрд. більше від рівня минулого року). До місцевих бюджетів – 42,8 млрд. грн.

За його словами, від руйнування схем ухилення від оподаткування та дієвої боротьби з тіньовою економікою держава цього року додатково отримала 14,1 млрд. гривень.

Сергій Лекарь підкреслив, що на сьогодні податківці повністю виконують завдання Міністерства  фінансів по зборах, незважаючи на те, що планові доходи були збільшені після прийняття змін до державного бюджету.

 

 

версія для друку