українська російська англійська
Детінізація зарплат дала місцевим громадам 3,2 млрд. грн.
05.08.2011 | 16:29
Прес-служба Державної податкової служби

Збільшення надходжень до місцевих бюджетів – результат боротьби податкової з «тіньовою зайнятістю. Про це заявив під час прес-конференції заступник Голови Державної податкової служби Сергій Лекарь.

Цього року місцеві бюджети отримали на 3,2 млрд. грн. більше, ніж минулого року, в тому числі зафіксоване значне зростання надходжень податку на доходи фізичних осіб.

За словами Сергія Лекаря, ДПС проводить ряд соціальних заходів, потужну роз’яснювальну роботу щодо неприпустимості виплати тіньової заробітної плати та негативних наслідків для „неофіційних” працівників.

Так,  з початку року виявлено понад 64 тисячі найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцями без укладання трудових угод та без сплати податку. До бюджету додатково сплачено понад 14 млн. грн. податку з доходів фізичних осіб.

«Було чимало скептиків, які не вірили, що ми здатні зламати кругову поруку коли і працівник, і роботодавець ховають від податкових органів факт трудових відносин. Проте кількість тих, хто сьогодні перейшов на легальне працевлаштування, обчислюється десятками тисяч осіб. І я вірю, що «зарплати в конвертах» врешті-решт зникнуть як явище», - зауважив Сергій Лекарь.

 

версія для друку