українська російська англійська
Дуже важливо знати свою історію й пам'ятати традиції, - Микола Азаров
06.08.2011 | 11:30
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Дуже важливо знати свою історію й пам'ятати традиції. Про це сказав Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час відвідування II Міжнародного етнофестивалю "Жнива-2011" у національному музеї народної архітектури та побуту у селі Пирогово під Києвом.

Прем'єр-міністр додав, що у 2009 році попередній уряд ухвалив рішення про розвиток музею у Пирогово, але коштів на це виділено не було. Микола Азаров запевнив, що Кабмін ухвалить рішення для підтримки музею. "Зі мною тут заступник Міністра культури, у понеділок ми з ним подивимося, що можна для музею зробити. І обов'язково зробимо. Звичайно, потрібно зберігати цей музей для того, щоб наші діти не забували традиції нашого народу", - підкреслив він.

Під час відвідування музею у Пирогово Прем'єр-міністр на ручних жорнах змолов у борошно зерно, зібране в усіх областях України. Крім того, Глава Уряду разом з ковалем взяв участь у виготовленні підкови й ознайомився з майстром-класами народних ремесел, а також поспілкуватися з учасниками етнофестивалю, дітьми і народними ремісниками.

 

версія для друку