українська російська англійська
Юрій Бойко провів нараду з питань безпеки у вугільній галузі
08.08.2011 | 10:15
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

6 серпня 2011 року в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України під головуванням Міністра Юрія Бойка відбулася нарада з посилення заходів безпеки на підприємствах вугільної галузі та запобігання аварійним ситуаціям на українських шахтах.

У нараді взяли участь голова Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки Олександр Хохотва, керівники профільних департаментів Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Державної спеціальної воєнізованої гірничо-рятувальної служби (ДСВГРС), директори галузевих інститутів, керівники вуглевидобувних підприємств державної та приватної форм власності.

Під час наради було заслухано доповіді представників експертних комісій, проведено аналіз причин виникнення аварій на шахтах та намічені заходи посилення безпеки на підприємствах вуглевидобувної галузі.

Наказом Міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойка запроваджено режим надзвичайної ситуації під час проведення особливо небезпечних робіт на вуглевидобувних підприємствах. Контроль за виконанням наказу на місцях покладено на інспекторів Держпромнагляду та командирів загонів ДСВГРС.

Міністр доручив забезпечити належну перевірку рівня аварійності вуглевидобувних об’єктів шляхом позмінного чергування директорами шахт та їхніми заступниками.

Юрій Бойко попередив про персональну відповідальність кожного керівника шахти за забезпечення належного рівня безпеки праці шахтарів та запобігання виникненню аварійних ситуацій. Міністр зауважив, що і надалі питання безпеки праці у вугільній галузі будуть знаходиться на його особистому контролі.

 

версія для друку