українська російська англійська
Анатолій Близнюк: Системи життєзабезпечення потребують корінних змін
08.08.2011 | 10:50
Прес-служба Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк зустрівся з Координатором системи ООН в Україні Олів’є Адамом.

Метою зустрічі стало обговорення досягнутих результатів співпраці між двома сторонами та конкретних проектів задля подальшого співробітництва.

Сьогодні діє Рамкова програма партнерства Уряду України – ООН на 2012-2016 роки. Згідно з нею ООН зосереджує свою діяльність на наданні Урядові України експертних послуг щодо створення сприятливого середовища для втілення реформ.

«Сфера систем життєзабезпечення громадянина потребує корінних змін. Сьогодні на порядку денному роботи Мінрегіону є питання впровадження національної житлової політики з енергоефективності. Ми повинні виховати раціонального господаря, орієнтованого на економію ресурсів» – підкреслив  Анатолій Близнюк.  

У ході зустрічі пан Олів’є відзначив успіхи впровадження ініціатив Програми розвитку ООН та висловив сподівання на продовження не менш плідної співпраці.

Керівник Мінрегіону підкреслив необхідність роботи експертів ПРООН та запропонував утворити спільну робочу групу з розробки механізму підтримки ОСББ. «Держава не має достатньо власних ресурсів задля оновлення житлового фонду. Альтернативою може стати підтримка ОСББ та співфінансування через Державний фонд регіонального розвитку».

Сторони досягли домовленості про початок роботи над проектом та запланували впровадження спільної ініціативи вже у 2012 році.

 

версія для друку