українська російська англійська
На період пікових літніх перевезень посилено контроль за перевізниками у південному напрямку
08.08.2011 | 11:48
Прес-служба Міністерства інфраструктури

На період літніх відпусток посилено контроль за автоперевізниками, які здійснюють перевезення відпочивальників на південь країни. Відтак задля попередження аварійності Головна державна інспекція на автомобільному транспорті посилила контроль за додержанням автомобільними перевізниками транспортного законодавства України на території Криму.

Під час формування графіків рейдових перевірок особлива увага приділяється безпечному перевезенню організованих груп дітей до місць оздоровлення і відпочинку та зворотно.

Починаючи з 14 липня перевірено 1371 транспортних засобів та виявлено 260 порушень вимог законодавства про автомобільний транспорт. На перевізників-порушників накладено штрафні санкції на суму 147,5 тис. грн.

Також державний контроль посилено за автоперевізниками, що здійснюють перевезення пасажирів без ліцензій, відповідних дозволів та договорів із замовником перевезень тощо. Так, Головавтотарнсінспекція разом з Міністерством внутрішніх справ України активізувала діяльність спільних мобільних робочих груп для здійснення державного контролю на території України, тим самим підвищуючи ефективність боротьби з перевізниками, які здійснюють свою діяльність поза межами правового поля. Влітку упродовж місяця тривав комплекс профілактичних заходів «Автобус-2011», у якому були задіяні 3230 співробітників ДАІ, 196 співробітників ДСБЕЗ та 204 співробітника Головавтотрансінспекції. Як результат - перевірено 70 тис. 619 автомобілів, при цьому винесено 1 483 постанови про застосування фінансових санкцій на суму 1,4 млн. грн. та приписів щодо усунення порушень.

Крім того, Головавтотрансінспекція працює над удосконаленням нормативно-правової бази щодо врегулювання нерегулярних пасажирських перевезень.

 

версія для друку