українська російська англійська
Ефективність використання бюджетних коштів визначить міжнародний аудит
08.08.2011 | 16:16
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Кабінет Міністрів України схвалив постанову «Деякі питання використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення міжнародного аудиту». Нормативно-правовий акт, реєстраційний номер якого 789, датований 25 липня 2011 року.

В статті 1 постанови зазначається: «Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою 3505040 “Проведення міжнародного аудиту державних банків, ефективності використання державних коштів, отриманих під час капіталізації державою банків, перевірка фінансово-господарської діяльності Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, здійснення зовнішніх і внутрішніх запозичень”.

Як наголошується в постанові, операції, пов’язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Казначейством, а складення та подання фінансової і бюджетної звітності використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

версія для друку