українська російська англійська
В Україні буде впроваджено європейський досвід експлуатаційного утримання доріг
09.08.2011 | 09:25
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Уряд підтримав зміни до Концепції реформування системи державного управління автодорогами загального користування та затвердив план заходів з її реалізації. Відповідний проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Деякі питання реформування системи державного управління автомобільними дорогами загального користування» було винесено на розгляд Уряду 3 серпня ц.р. Віце-прем’єр-міністром України – Міністром інфраструктури Борисом Колесніковим.

Серед основних заходів, які заплановано провести відповідно до прийнятої Концепції, - передача близько 122 тис. км. доріг місцевого значення разом із відповідним фінансуванням місцевим адміністраціям. Таким чином, реалізація Концепції дасть змогу розширити повноваження і підвищити відповідальність місцевих органів виконавчої влади за управління автомобільними дорогами місцевого значення.

Також буде проведена реструктуризація Державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України». Задля створення конкурентного середовища та підвищенню якості робіт на ринку з експлуатації доріг планується залучати приватні компанії.

Міністерство інфраструктури при розробці та реалізації своїх стратегій та планів керується інтересами громадян. Зокрема, у частині експлуатації доріг загального користування пріоритетне завданнястворення умов для безпечного та комфортного пересування громадян українськими автошляхами.

Відтак виконання Концепції та заходів з її реалізації не лише поліпшить стан автодоріг, а сприятиме покращенню рівня життя українців та міжнародному іміджу України.

версія для друку