українська російська англійська
Микола Присяжнюк: Оптові ринки поєднають інтереси виробників та споживачів
08.08.2011 | 17:13
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Створення мережі оптових ринків сільськогосподарської продукції дозволить не лише гарантувати споживачам наявність якісних та доступних продуктів харчування, але й забезпечить стабільні прибутки виробникам сільськогосподарської продукції. Про це Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк заявив сьогодні під час огляду будівництва оптового ринку «Господар» у Донецькій області.

За словами керівника Мінагрополітики, оптовий ринок має виконувати одразу декілька функцій. «З однієї сторони, ми повинні запропонувати хорошу ціну виробнику, у якого зараз посередники скуповують товар фактично за безцінь. З іншого боку – ми маємо забезпечити населення продукцією за оптимальними цінами», - повідомив Міністр.

Оптові ринки сільськогосподарської продукції можуть одночасно вирішити обидві ці задачі. «Оптові ринки мають бути регіональними розподільчими центрами, які зберуть в одному місці всіх виробників і всіх покупців. Але не треба плутати оптові ринки з базарами. Основними покупцями на оптових ринках будуть торгові мережі та заклади громадського харчування», - пояснив Микола Присяжнюк.

Саме тому київський і донецький оптові ринки працюватимуть цілодобово, аби покупці могли закупити та доставити товар вночі, коли міські та міжміські транспортні шляхи ненавантажені.

Сьогодні Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк перебуває з робочою поїздкою у Донецькій області. У ході візиту Міністр ознайомився з ходом будівництва оптового ринку сільськогосподарської продукції «Господар» та оглянув процес з підготовки ґрунту для сівби озимих культур. Також під головуванням Міністра проходять наради щодо завершення збирання ранніх зернових та запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні.

 

версія для друку