українська російська англійська
Уряд спростив низку процедур у сфері енергоефективності
09.08.2011 | 10:12
Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження

Уряд затвердив проект постанови «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження та альтернативних видів палива». Нормативно-правовий акт схвалено на засіданні Уряду 3 серпня 2011 року.

З метою спрощення процедури погодження норм ПЕР постановою вносяться зміни до Порядку нормування питомих витрат ПЕР у суспільному виробництві, затвердженому постановою Уряду від 15.07.97 №786 в частині відміни зобов’язання щодо погодження таких норм з НАЕР.

Також постанова встановлює, що кваліфікація когенераційної установки буде здійснюватися Держенергоефективності без її експертизи, що проводилася експертними установами, як це було передбачено ПКМУ від 29.11.06 р. № 1670.

Крім того, згідно з постановою, змінюється назва центрального органу виконавчої влади (НАЕР) та Державної інспекції з енергозбереження, що ліквідовується, на Держенергоефективності та Мінекономрозвитку (відповідно до Указу Президента України від 09.12.10 р. №1085 «Питання оптимізації центральних органів виконавчої влади»).

версія для друку