українська російська англійська
Микола Азаров: Київ до кінця року введе в експлуатацію 10 нових дитячих садків
09.08.2011 | 11:05
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Вперше за часи незалежності Київ до кінця року введе в експлуатацію 10 нових дитячих садків. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час ознайомлення з ходом будівництва нового дитячого садку N 550 в Києві.

"Згідно з домовленістю із головою КМДА, цього року вперше за часи незалежності Київ здасть 10 нових дитячих садків. Загалом по країні цього року введемо в експлуатацію 400 нових дитсадків. Думаю, що за 2 роки ми повністю закриємо по країні проблеми з дитячими садками", - заявив Микола Азаров.

За словами Прем'єр-міністра, нові дитячі садки мають будуватися максимум за рік, а реконструкція діючих дитячих дошкільних установ триватиме максимум півроку. "Я ставлю таке завдання: новий дитячий садок будувати максимум за рік від початку виділення майданчика до введення в експлуатацію. Реконструювати дитячий садок – максимум за 6 місяців. Тоді за 2 роки ми повністю вирішимо питання забезпечення Києва необхідною кількістю дитячих дошкільних установ", - підкреслив Микола Азаров.

 

версія для друку