українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Європа підтримує соціально-економічні реформи в Україні
09.08.2011 | 12:12
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра України - Міністра соціальної політики

Німеччина, як і інші європейські країни, зацікавлена у розбудові сильної України з конкурентоздатною економікою, розвинутою інфраструктурою та міцними демократичними інституціями. Тому реформи, започатковані в Україні, отримують підтримку з боку країн Євросоюзу. Таку думку Віце-прем’єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко висловив напередодні робочого візиту до ФРН, який розпочинається сьогодні.

У ході візиту урядовець, зокрема, зустрінеться з керівництвом Міністерства праці та соціальної політики Німеччини та представниками німецького бізнесу. Також відбудеться підписання Фінансової та проектної угоди між Кабінетом Міністрів України та Кредитною установою з питань відбудови (KFW) щодо проекту „Сприяння розвитку соціальної інфраструктури”.

„Проекти, спрямовані на розвиток соціальної інфраструктури, вирішують одразу декілька важливих для держави завдань. Вони поліпшують якість надання соціальних послуг, розвивають ініціативу на місцях і в кінцевому підсумку сприяють становленню громадянського суспільства в Україні. Уряд буде надавати таким проектам цілковите сприяння”, -- зазначив Сергій Тігіпко.

 

версія для друку