українська російська англійська
Мінприроди залучає бразильські інвестиції в Україну
09.08.2011 | 13:07
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

9 серпня Міністр екології та природних ресурсів України Микола Злочевський зустрівся з послом Федеративної Республіки Бразилія в Україні Антоніо Фернандо Круз-де-Мелло. Головна тема зустрічі: перспектива залучення бразильських інвестицій в українську геологію та можливість створення спільних підприємств з виробництва біопалива. «Бразилія є одним зі світових лідерів у сфері глибоководного буріння. Ми сподіваємося, що бразильські інвестиції будуть залучені до освоєння шельфу Чорного моря», - відзначив Микола Злочевський. Крім того, він підкреслив, що для пропозицій інвесторів відкриті два родовища сланцевого газу – Олеське та Юзівське.

Посол Антоніо Фернандо Круз-де-Мелло повідомив, що найбільша газова компанія Бразилії, Petrobras, вже зробила офіційний запит на інформацію про стан родовищ шельфу Чорного моря, і готова на значні інвестиції у цю галузь. Також пан Посол звернув увагу на зацікавленість Petrobras у створенні в Україні спільного підприємства з виробництва біопалива. «Таке підприємство могло б задовольнити не тільки потреби України, а й експортувати значну частину своєї продукції до Євросоюзу», - заявив Антоніо Фернандо Круз-де-Мелло.

Посол Бразилії запросив Міністра екології та природних ресурсів Миколу Злочевського відвідати його країну з робочим візитом для проведення безпосередніх переговорів з потенційними інвесторами. Сторони домовились, що цей візит буде здійснено найближчим часом.

 

версія для друку