українська російська англійська
Уряд вимагає стопроцентної готовності шкіл до нового навчального року.
10.08.2011 | 10:37
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд не влаштовують ніякі відсотки, окрім стопроцентної готовності навчальних закладів до занять і до опалювального сезону. На цьому акцентував сьогодні Прем‘єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України, аналізуючи готовність шкіл до нового навчального року.

Микола Азаров зазначив, що  цього року Міністерство освіти і науки, молоді та спорту вперше запровадило моніторинг ремонтів, реконструкції і будівництва шкіл по усій країні, тож наразі є об’єктивна інформація про стан справ.

Поточні ремонти відбуваються у 16,5 тисячі шкіл і капітальні ремонти – майже у 4 тисячах шкіл. Темпи робіт набагато вищі, ніж минулого року, однак п’ята частина поточних ремонтів і третина капітальних ще не завершені.         У Житомирській, Івано-Франківській, Тернопільській, Харківській і Хмельницькій областях будівельники уже зараз практично впорались із завданнями. Натомість в Луганській, Львівській, Київській областях значне відставання, а в  Кіровоградській області капітально відремонтовані лише чверть шкіл, які заплановано модернізувати.

«1 вересня абсолютно всі школи в країні повинні відкрити перед учнями двері до свіжовідремонтованих, охайних приміщень, - поставив чітку вимогу Прем‘єр-міністр України. - Учні повинні зайти в повністю обладнані класи, відкрити нові підручники і  з задоволенням взятися до навчання».

При цьому Глава Уряду зазначив, що зробити першого вересня справжнє свято для наших дітей, для сімей, для всієї країни - справа честі для всіх.

«Персональну відповідальність за це несуть Міністр освіти, глави обласних, районних державних адміністрацій і кожен сільський, селищний голова», - підкреслив Микола Азаров.

Прем‘єр-міністр повідомив, що через два тижні Уряд заслухає підсумкову інформацію про готовність до навчального року і дасть оцінку тому, як виконано це надважливе соціальне завдання.

 

версія для друку