українська російська англійська
Микола Азаров: Сільська молодь повинна отримати рівні можливості для самореалізації
10.08.2011 | 11:15
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Сільські діти повинні мати можливість отримати якісну освіту, що забезпечує рівні умови для подальшої самореалізації. На цьому наголосив сьогодні Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України.

«Якість навчання сьогодні визначає якість подальшого життя молодих людей, які завтра вийдуть у широкий світ, стануть до роботи, - підкреслив Глава Уряду. -  Тому всі вони повинні отримати рівні можливості реалізувати себе, стати успішними в новій економіці знань, яку ми будуємо, в якісно новому суспільстві».

Для цього, за словами Прем‘єр-міністра,  потрібно ретельно опрацювати всі складові покращення умов освіти на селі: від заохочення молодих, талановитих педагогів працювати в сільських школах, аж до того, щоб місцева влада разом з Укравтодором до кожної школи підвели гарну дорогу, відремонтували всі шляхи, які ведуть до школи.

Микола Азаров наголосив, що навести лад на дорогах потрібно встигнути  до початку начального року. «Субвенцію на ремонт доріг комунальної власності Уряд виділив дуже значну, і вона ще не використана до кінця, тому треба зосередитися на ремонті доріг», - поставив завдання Прем‘єр-міністр на найближчий час.

Також за два тижні на засіданні Кабінету Міністрів буде заслухано  інформацію про виконання програми «Шкільний автобус» і програми інформатизації шкіл, в першу чергу сільських.

 

 

 

версія для друку