українська російська англійська
Уряд створить конкурентні умови для вітчизняних товаровиробників
10.08.2011 | 11:05
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Головне завдання Уряду під час підготовки проекту бюджету на 2012 рік – створити умови для гідної конкуренції вітчизняного товаровиробника, які мають базуватися на державній програмі імпортозаміщення. Про це заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України.

«Головне завдання Уряду в бюджетному процесі – створити умови для гідної конкуренції вітчизняного товаровиробника, який зіткнувся з напливом дешевої, але нерідко низькосортної продукції. Базуватися наші бюджетні плани повинні на програмі імпортозаміщення, розробку якої завершує Мінекономрозвитку», - наголосив Глава Уряду та доручив Першому віце-прем’єр-міністру Андрію Клюєву прискорити роботу із завершення державної програми.  «На основі консультацій з учасниками ринку по галузях визначити цілком конкретні проекти, які держава підтримає, та інтегрувати програму імпортозаміщення в плани соціально-економічного розвитку наступного року», - зазначив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр наголосив, що на сьогодні необхідно всіляко стимулювати внутрішнє виробництво і внутрішнє споживання. Тому, за його словами, при підготовці проекту державного бюджету на 2012 рік «кожний рядок витрат треба прискіпливо проаналізувати: як це збільшить виробництво в Україні? Як це збільшить споживання українських товарів і послуг? Як забезпечити достойну заміну імпортних товарів товарами, виробленими в Україні?».

 

версія для друку