українська російська англійська
Микола Азаров: Дитячих садочків має бути достатньо у кожному місті і селі
10.08.2011 | 11:30
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров на засіданні Кабінету Міністрів України доручив Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства разом з місцевими адміністраціями вивчити питання забезпеченості дитячими садочками кожного міста і села.

«У зв’язку з підвищенням народжуваності проблема місць у дитячих садках загострюється. Тому Уряду і місцевим органам влади треба впритул зайнятися цим надзвичайно важливим соціальним фактором. Доручаю Мінрегіонбуду разом з місцевими адміністраціями розглянути цю проблему буквально для кожного міста і села», -наголосив Глава Уряду.

При цьому Микола Азаров поставив завдання: «там, де дитячий садок використовується не за призначенням – повернути його. Там, де проданий – викупити. Там, де занедбаний – відремонтувати. І збудувати нові дитсадки там, де їх немає». «Це завдання державної ваги, оскільки це якість життя наших людей», - підкреслив Прем’єр-міністр.

Микола Азаров нагадав, що вчора відвідав будівництво дитячого садочка на Позняках у Києві, який 1 вересня прийме близько трьохсот дітей. Це чудовий сучасний дитсадок з басейном, спортзалом, навчальними класами і сучасними ігровими кімнатами. Запрацювати він мав ще у 2008 році. Але попередня влада змарнувала час. «Тобто, понад тисячу дітей за ці змарновані роки не дочекалися місця в цьому дитсадку. Що ж заважало нашим опонентам, які були владою, виправдати сподівання людей, здійснити їх плани? І що нам дало можливість за рік тільки в Києві збудувати 10 сучасних дитячих садків? А по всій країні ввести в експлуатацію понад 400 дитсадків?», - зауважив Глава Уряду та додав: «А молодим мамам я сказав: ви тільки народжуйте, а садочки ми вам обовязково збудуємо».

 

 

версія для друку