українська російська англійська
МОЗ продовжує держзакупівлі медикаментів для забезпечення хворих на гемофілію
10.08.2011 | 12:37
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

«На сьогодні у рамках реалізації державних програм із забезпечення ліками дітей та дорослих, хворих на гемофілію більшість торгів уже проведено. Ми зустрічалися з компаніями-переможцями торгів щодо прискорення поставок, і вже з середини серпня певні препарати почнуть надходити», - зазначив Міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко, коментуючи стан виконання державних закупівель для забезпечення хворих на гемофілію.

За проведеними процедурами закупівель вже діють або знаходяться на стадії укладання загалом 8 договорів на загальну суму 22 992 816,00 грн. Причому вперше за довгі роки вдалося досягти економії бюджетних коштів в обсязі 7 351 208,00 грн., або 24,2%. Зокрема, на закупівлі «Фактору коагуляції крові людини VIII» та «Фактор фон Віллєбранда людини, фл. МО», договір на постачання якого вступить в дію найближчим часом, економія  бюджетних коштів склала 1 828 860 грн, або 59,4 %. При цьому вперше МОЗ України закуповує фактор крові для лікування хворих на гемофілію не лише більш дешевий, але й більш якісний – від світового виробника «Бакстер» (Австрія). Також значна економія була досягнута при закупівлі «Фактору згортання крові ІХ» (доросла Гемофілія), а саме 38,6%, а також «Фактору згортання крові ІХ» (дитяча Гемофілія), де економія складає 38,8%.

Хочеться зазначити, що постачання за найменуваннями «Ептаког-альфа активований (рекомбінантний фактор VIIa» і «Ептаког-альфа активований (рекомбінантний фактор VIIa)» буде здійснено вже до 15 серпня цього року.

 

Довідково:

На сьогодні, у рамках реалізації державних програм із забезпечення ліками дітей та дорослих, хворих на гемофілію, оголошено та проводяться процедури закупівель 10 найменувань лікарських засобів. Здійснено розкриття тендерних пропозицій за всіма передбаченими торгами на загальну суму 68 545 804 грн.

Централізована закупівля медикаментів для лікування хворих на гемофілію (дорослі):

Загальний обсяг програми – 38 631,4 тис. грн.

Відбулося торгів і укладено договорів – 10 504,9 тис. грн.

Здійснюється розгляд та оцінка пропозицій (по повторно переоголошених торгах) на суму 28 117,5 тис. грн.

Централізована закупівля медикаментів для лікування хворих на гемофілію (діти, Конвенція ООН):

Передбачувана сума до фінансування, що включена в річний план – 29 923,4 тис. грн.

Відбулося торгів і укладено договорів – 19 839, 2 тис. грн..

Здійснюється розгляд та оцінка пропозицій (по повторно переоголошених торгах) на суму  10 084, 3 тис. грн.  

 

 

 

версія для друку