українська російська англійська
Микола Присяжнюк: Сезон полювання в Україні розпочнеться 13 серпня
10.08.2011 | 16:30
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Сезон полювання в Україні цього року розпочнеться з 13 серпня, крім південних і східних областей, Про це заявив у середу на брифінгу міністр аграрної політики та продовольства  Микола Присяжнюк. "Сьогодні ми підпишемо розпорядження. По всіх областях, крім південних і східних, полювання розпочнеться 13 серпня", - сказав міністр. Так, сезон полювання має розпочатися  у  Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій і Чернігівській областях

Він зауважив, що у південних і східних областях, зокрема в Автономній Республіці Крим, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Харківській, Херсонській областях, де зберігається висока температура повітря, рішення прийматиметься місцевими органами влади, попередньо погодивши його з МНС.

Розпорядження Кабінету Міністрів України № 730-р від 1 серпня 2011 року, що забороняло відкриття полювання на пернату дичину, наразі відповідно підписаного сьогодні документу, втратило  чинність.

версія для друку