українська російська англійська
Національний музей народної архітектури та побуту перейшов "під крило" Мінкультури
10.08.2011 | 16:08
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Національний музей народної архітектури та побуту України передано до сфери Міністерства культури. Відповідне розпорядження Кабінет Міністрів прийняв сьогодні

До цього часу Національний музей народної архітектури та побуту України перебував в управлінні НАН України та утримувався за рахунок коштів, призначених на здійснення прикладних досліджень. Передача музейного комплексу до сфери управління  Міністерства культури необхідна з огляду на усунення порушень бюджетного законодавства та забезпечення вимог Законів України «Про культуру», «Про музеї та музейну справу» щодо реалізації єдиної державної політики централізованого управління із підпорядкуванням Мінкультури музеїв та заповідників загальнодержавного значення, передовсім тих, що мають статус національних. Зазначені зміни мають не тільки запобігати правопорушенням бюджетного законодавства, а й формуванню сучасної інфраструктури музейної справи.

Також Прем‘єр-міністр України Микола Азаров доручив організувати зустріч з представниками творчих спілок, де буде обговорено, зокрема, й питання культурного відродження та збереження національної спадщини.

 

версія для друку