українська російська англійська
Микола Азаров: Нерівноправні газові контракти можуть підірвати основи довгострокової українсько-російської співпраці
10.08.2011 | 17:20
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Нерівноправні газові контракти, підписані екс-прем'єром Юлією Тимошенко, можуть підірвати основи довгострокової українсько-російської співпраці. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров у середу на IX засіданні українсько-російського форуму "Друга хвиля світової кризи. Перспектива українсько-російських відносин".

"Рано або пізно нерівноправний договір підриває основи такої довгострокової співпраці. Хоч би як він не був вигідний на певному етапі одній із сторін, наявність такого нерівноправного договору рано або пізно дуже серйозно підірве основи довгострокової співпраці",- підкреслив Прем'єр-міністр. Він додав, що відповідно до формули газових контрактів, підписаних Юлією Тимошенко, Україна отримує газ дорожче, ніж деякі країни Європи.

Водночас Микола Азаров підкреслив, що Україна не шукає для себе якихсь знижок або преференцій, а наполягає на ринковому формуванні ціни на газ. "Ми не шукаємо для себе ніяких вигод, ми говоримо тільки про одне: нам треба переглянути цей контракт і зробити його таким, який би відповідав інтересам і Росії, і України, і будувався виключно на ринкових принципах", - заявив Прем'єр-міністр.

 

 

версія для друку