українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Збільшення інвестицій в Україну - передумова економічного зростання
10.08.2011 | 18:35
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра України - Міністра соціальної політики

Покращення інвестиційного клімату, спрощення умов для ведення бізнесу та посилення захисту прав інвестора постійно знаходяться у центрі уваги українського Уряду. Про це Віце-прем’єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив під час зустрічі з керівництвом Східного комітету німецької економіки (СКНЕ), яка відбулася у ході робочого візиту до ФРН.

Виступаючи перед німецькими бізнесменами, урядовець наголосив на запровадженні в нашій країні системних економічних реформ. Зокрема, Сергій Тігіпко зупинився на питаннях податкової, адміністративної та митної реформ, а також -- суттєвому спрощенні умов підприємницької діяльності.

Серед важливих складових урядової програми реформування Віце-прем’єр-міністр назвав посилення боротьби з корупцією.

«Українська влада активно працює над питаннями дерегуляції економічної діяльності, спрощення адміністративних процедур, скорочення кількості видів ліцензійної діяльності. Ефективно функціонує система автоматичного відшкодування ПДВ. Вже зараз частка автоматичного відшкодування у загальній сумі відшкодованого податку на додану вартість складає близько 50% і буде надалі зростати. Все це створює передумови до збільшення іноземних інвестицій в українську економіку», - наголосив Сергій Тігіпко.

Для активізації українсько-німецького економічного співробітництва Віце-прем`єр-міністр запропонував німецьким бізнесменам  надавати пропозиції щодо покращення умов інвестиційної діяльності в Україні.

 

 

версія для друку