українська російська англійська
Найближчим часом відбудеться зустріч прем'єр-міністрів України та РФ з питань співпраці України з Митним союзом
10.08.2011 | 20:42
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Найближчим часом відбудеться зустріч Прем'єр-міністра України Миколи Азарова та Прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна. За словами Глави Уряду, сторони продовжать обговорення питання співпраці України з Митним союзом (Росія, Білорусь і Казахстан), яке розглядатиметься завтра під час зустрічі президентів України та Російської Федерації.

«Завтра, ті напрацювання, які є, Президент України Віктор Янукович обговорить з Президентом Російської Федерації Дмитром Медведєвим. Я думаю, в рамках тих рішень, які завтра будуть ухвалені, найближчим часом відбудеться моя зустріч із Прем'єр-міністром РФ Володимиром Путіним, де ми продовжимо обговорення питання, що стосується співпраці України з Митним союзом», - зазначив Прем'єр-міністр Микола Азаров.

Консультації стосовно співпраці України і Митного союзу на рівні урядових уповноважених відбуваються практично кожен день, зазначив Прем'єр-міністр.

Микола Азаров наголошує, що Україна зацікавлена у підписанні цілої низки угод по співпраці з Митним союзом. "Ми зацікавлені у підписанні цілого ряду угод, які зараз вже сформовані Митним союзом. І якраз зараз над цими угодами ведеться робота",- підсумував Микола Азаров.

 

версія для друку