українська російська англійська
Прем'єр-міністр провів позапланову інспекцію запорізьких шкіл
11.08.2011 | 13:37
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров у четвер під час робочої поїздки до Запорізької області вирішив провести огляд стану готовності запорізьких шкіл до нового навчального року.

Миколі Азарову запропонували оглянути "Класичний ліцей" - один із найкращих навчальних закладів Запоріжжя, однак Прем'єр-міністр забажав оглянути звичайну загальноосвітню школу.

Після цього Главі Уряду показали загальноосвітню школу N41. Загалом, Микола Азаров залишився задоволений відвідуванням навчального закладу. При цьому він звернув увагу на деякі недоліки, які найближчим часом мають бути усунені.

«Я відхилився від програми і заїхав у дві школи. Мені було дуже цікаво - одна справа, як мені доповідають наші чиновники, інша справа - своїми очима, без програми, подивитися, як готуються навчальні заклади до 1 вересня", - сказав Прем'єр-міністр.

Він нагадав, що Уряд перед керівниками областей поставив завдання забезпечити готовність усіх шкіл до нового навчального року, і вже за два тижні на своєму засіданні заслухає інформацію про готовність шкіл до нового навчального року.

 

версія для друку