українська російська англійська
Шахтаря, звільненого за критику керівництва шахти "Суходільська-Східна", поновлено на роботі
11.08.2011 | 14:21
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Шахтаря Ігора Сметаніна, звільненого за критику керівництва шахти "Суходільська-Східна" Луганської області, на якій внаслідок аварії загинули 28 гірників, поновлено на роботі. Про це у четвер повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров у ході робочого візиту до Запорізької області.

"Губернатор мені особисто доповів, що Сметаніна працевлаштовано, що його питання вирішено, і у нього ніяких претензій немає. Якщо це не так, то керівництво шахти і губернатор будуть за це відповідати", - сказав Микола Азаров.

Він підкреслив, що жодна людина, яка виступить із критикою, не зазнаватиме за це тиску. "Жодна людина, яка виступила з критикою на адресу кого б ця критика не була - директора шахти, губернатора, Прем'єр-міністра, Президента - не зазнаватиме тиску. Нам потрібна ця критика", - зазначив Прем'єр-міністр, додавши, що він час від часу відвідує свою сторінку в Facebook і реагує на найбільш резонансні повідомлення.

"Найбільш резонансні повідомлення мені мої помічники показують. Щодо кожного із таких повідомлень вживаються конкретні заходи. Система управління в країні має забезпечуватися не тільки через бюрократичний канал, але і через громадські механізми", - підкреслив Микола Азаров.

 

версія для друку