українська російська англійська
Микола Присяжнюк: Уряд стимулює розвиток молочної галузі
11.08.2011 | 15:20
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Уряд схвалив пропозицію Мінагрополітики виплачувати сільгосппідприємствам по 5 тис. грн. за кожну прирощену корову продуктивністю більше 4300 літрів молока. Це буде гарним мотивом для збільшення поголів’я худоби та зростання обсягів виробництва молока. Про це сьогодні повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк у ході візиту до Дніпропетровської області.

За словами Міністра, нарощування обсягів високопродуктивного молочного скотарства – головний пріоритет Мінагрополітики в сфері тваринництва. «У цьому році ми передбачили 500 млн. грн. на компенсації вартості будівництва або реконструкції ферм і ще 300 млн. грн. – на компенсацію відсотків по кредитам, які залучені для будівництва ферм», – зазначив Микола Присяжнюк.

Окрім того, продовжує діяти програма з відшкодування аграріям коштів, витрачених на закупівлю у населення телиць для відгодівлі, у розмірі 7 грн. на кілограм живої ваги. «Сьогодні Уряд докладає всіх зусиль, щоб стимулювати розвиток молочної галузі. Я думаю, вже з наступного року у нас є шанс покращити динаміку», повідомив Микола Присяжнюк.

 

версія для друку