українська російська англійська
Держлісагентсво: триває перевірка за "сигналами" ЗМІ
11.08.2011 | 17:20
Прес-служба Державного агентства лісових ресурсів

Останнім часом у ЗМІ з‘явилася інформація про начебто неефективне використання коштів  у лісовій галузі.

За фактом критики роботи Державного агентства лісових ресурсів призначено службову перевірку.

Водночас прикро, що журналісти, які зайняли викривальну позицію  щодо «порушників», не є послідовними в своїй «боротьбі за справедливість». На прохання надати хоч якусь конкретну інформацію щодо ймовірних зловживань було отримано категоричну відмову. Це значно ускладнює перевірку, адже голослівні звинувачення в корупції, нічим не підтверджені викривальні заяви, посилання на віртуальних співрозмовників  аж ніяк не сприяють встановленню істини, об‘єктивному проведенню перевірки, з‘ясуванню всіх обставин.

Перший заступник Голови Держлісагентсва Ярослав Макарчук сказав журналістам, коментуючи ситуацію з критикою в ЗМІ: «Будь ласка, поїдьте по лісгоспах і перевірте, чи реально те, що розповів цей анонімний лісничий. Наша галузь розвивається, ростуть надходження в бюджет, заробітна плата працівників, поновлюються лісові фонди, чому ці журналісти не пишуть про наші досягнення, а поширюють неперевірені чутки?»

Варто  зазначити, що за півроку роботи нового керівництва лісової галузі  зросла, порівняно з відповідним періодом минулого року, середньомісячна заробітна плата працівників на 34 відсотки, продуктивність праці на 47 відсотків. На 11 відсотків більше  заготовлено деревини від усіх видів рубок, на 41 відсоток - реалізовано продукції. Також майже на 12 відсотків зросли цифри сплачених податків.

 

 

 

версія для друку