українська російська англійська
Микола Присяжнюк пообіцяв вжити заходів для збільшення фінансування спорту в селах
12.08.2011 | 10:04
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

10 серпня у Києві відбувся VI позачерговий з’їзд Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» аграрно-промислового комплексу України. Делегати з’їзду одноголосно проголосували за обрання Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка Головою товариства.

Серед делегатів з’їзду були відомі в Україні та світі спортсмени. Один з них - Президент Національного олімпійського комітету, 35 кратний рекордсмен світу з стрибків з жердиною, Герой України Сергій Бубка.

Микола Присяжнюк подякував делегатам з’їзду за висловлену йому довіру. «Я розумію, наскільки це серйозна додаткова відповідальність. Адже один з основних принципів урядової команди, неодноразово проголошений Президентом України, це відповідальність влади за кожен здійснений нею крок», - наголосив керівник  Мінагрополітики.

Міністр пообіцяв вжити заходів для збільшення фінансування спорту в селах. «Ми пропонуємо в рамках реалізації земельної реформи передбачити норму, за якою 1% від платежів за оренду землі в межах населеного пункту перераховуватиметься на спеціальні рахунки сільських рад для соціально-економічного розвитку сіл. Я думаю, що буде справедливо та доцільно 5% від цих коштів направляти на розвиток спортивних організацій сіл. Ми з вами повинні довести, що українське село живе», - сказав Микола Присяжнюк.

Також Міністр подякував колишньому голові Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Анатолію Усенко за ту роботу, що він проводив у товаристві.

                                                            

версія для друку