українська російська англійська
НКРЗ затвердила порядок реєстрації абонентів, які обслуговуються без укладання письмових угод
12.08.2011 | 14:43
Прес-служба Національної комісії з питань регулювання зв'язку

На засіданні 11 серпня Національна комісія з питань регулювання зв’язку України  (НКРЗ) затвердила Порядок реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі. Документ підготовлено на виконання вимог Закону України від 01.07.2010 № 2392-VI "Про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" щодо збільшення переліку послуг" та відповідно до Плану діяльності НКРЗ з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік.

Даний регуляторний акт розроблено з метою вдосконалення порядку надання та отримання телекомунікаційних послуг з перенесення абонентських номерів та використання персональних номерів, а також врегулювання відносин між абонентами та операторами телекомунікацій під час повернення невикористаних коштів з особових рахунків абонентів. Документ  визначає, що абонент, який отримує телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі, може зареєструватися в оператора, надавши йому персональні дані відповідно до Закону України "Про телекомунікації" в порядку, встановленому НКРЗ. Розроблено перелік документів, які необхідно подати споживачу для внесення персональних даних до бази даних оператора, а також визначено термін здійснення реєстрації абонента оператором, надання йому підтвердження про реєстрацію та термін зберігання в базі даних.

Рішення НКРЗ буде направлено на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України та набере чинності з дня його офіційного опублікування.

 

 

версія для друку