українська російська англійська
НКРЕ створює умови щодо гарантування державою закупівлі всієї виробленої електроенергії за "зеленим" тарифом та спрощує залучення інвестицій
12.08.2011 | 15:31
Пресс-служба Національної комісії регулювання електроенергетики

11 серпня на відкритому засіданні Національна комісія регулювання електроенергетики затвердила зміни до Примірного договору про купівлю-продаж електричної енергії між Державним підприємством "Енергоринок" та суб’єктом господарювання, що виробляє електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії".

Метою прийняття цих змін є приведення змісту постанови НКРЕ від 16.07.2009 № 838 «Про затвердження примірних договорів, які укладаються із суб’єктами господарювання, що виробляють електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії» до вимог Закону України "Про електроенергетику" стосовно умов стимулювання виробництва електроенергії з альтернативних джерел.

Прийняті НКРЕ зміни до тексту Примірного договору створюють істотні умови щодо гарантування державою закупівлі всієї виробленої електроенергії за "зеленим" тарифом. Завдяки цьому з'являться додаткові чинники, які підтверджуватимуть факт продажу "зеленої" енергії суб’єктом господарювання.

Крім того, цим суб'єктам господарювання буде простіше залучати інвестиційний або кредитний капітал у будівництво об'єктів електроенергетики, що використовують альтернативні джерела енергії, у разі використання договорів купівлі-продажу електричної енергії як актив застави.

 

 

версія для друку