українська російська англійська
Олександр Аніщенко: Ми маємо зберегти те позитивне, що маємо, і зокрема - педіатричну службу
12.08.2011 | 18:03
Прес-служба МОЗ України

  Ми маємо зберегти те позитивне, що маємо, і зокрема - педіатричну службу. Про це повідомив Міністр охорони здоров'я України Олександр Аніщенко під час відвідання Центру первинної медико-санітарної допомоги  №11 м. Дніпропетровська в рамках робочої поїздки з Першим заступником Глави Адміністрації Президента України Іриною Акімовою до Дніпропетровської області.

  "Російська Федерація мала досвід, коли в одній із областей, у зв'язку з усуненням педіатрів, показники дитячої смертності зросли у два рази. Тому, я вважаю, педіатрична служба має бути збережена та імплементована в первинну ланку, - зазначив Олександр Аніщенко. - На сьогодні населення потребує педіатричної допомоги  і педіатри мають працювати поряд з лікарями загальної практики - сімейної медицини в медичних закладах первинної ланки".

  У Центрі первинної медико-санітарної допомоги  №11 м. Дніпропетровська окрім сімейних лікарів працює 14 педіатрів та 5 акушер-гінекологів, що, на думку медиків, дозволить більш ефективно надавати медичну допомогу населенню.

версія для друку