українська російська англійська
Сезон полювання на пернату дичину розпочинається 13 серпня
12.08.2011 | 19:11
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Завтра, 13 серпня, розпочинається сезон полювання на пернату дичину. Однак поки що це стосується не всіх областей. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 серпня 2011р.№ 759-р «Питання відкриття полювання на пернату дичину у 2011 році» мисливський сезон розпочнеться в 17 областях.

У зв‘язку із зниженням пожежної небезпеки Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій і Чернігівській облдержаміністраціям дане розпорядження вжити заходів щодо відкриття полювання на пернату дичину 13 серпня 2011 року.

В інших регіонах поки що мисливцям доведеться зачекати. У разі зниження рівня пожежної небезпеки Раді міністрів Автономної Республіки Крим, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Харківській, Херсонській обласним та Севастопольській міській держадміністраціям належить вжити заходів щодо відкриття полювання на пернату дичину у 2011 році за погодженням з відповідними територіальними органами Міністерства надзвичайних ситуацій та Державного агентства лісових ресурсів.

 

версія для друку