українська російська англійська
Великому бізнесу у податковій обіцяють "індивідуальний податковий супровід"
15.08.2011 | 11:12
Прес-служба Державної податкової служби

Великі платники податків, що обслуговуються спеціалізованими інспекціями, в цьому році сплатили до бюджету 43,6 млрд. грн. – дві третини від загальних зборів цієї категорії платників. Про це повідомив заступник Голови Державної податкової служби України Олександр Клименко.

Всього у таких спеціалізованих інспекціях обслуговується 777 платників із 1146, що підпадають під визначення «великих платників» - бюджетоутворюючі підприємства, провідні компанії та промислові об’єднання, промислово-фінансові групи тощо.

За словами заступника Голови ДПС, податкове відомство прагнутиме того, щоби всі такі платники обслуговувалися у спеціалізованих інспекціях по роботі з великими платниками.

«Я завжди стверджував і стверджую, що провідні платники вимагають окремого режиму обслуговування та індивідуального підходу до кожного з них. На великих платників сьогодні припадає дві третини зборів до бюджету – цього року це 65,4 млрд. грн. Відповідно, вони заслуговують на повагу, на особливу увагу та на персональний податковий супровід», - підкреслив Олександр Клименко.

 

 

версія для друку