українська російська англійська
У Будинку Уряду відкрито фотодокументальну виставку
15.08.2011 | 16:44
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

"О. О. Бурмистров – один з тих, хто кував економічну міць України".  Так називається фотодокументальна виставка, розгорнута у Будинку Уряду України. 

Вступним словом експозицію відкрив заступник Керівника Секретаріату Кабінету Міністрів Юрій Авксентьєв. Він зазначив, що Олександр Олександрович Бурмистров, котрий у 1968 – 1980 роках працював на посаді заступника Голови Ради Міністрів Української РСР, без перебільшення, був одним з тих, хто власними руками, власним прикладом і організаторським талантом у воєнні, і особливо у післявоєнні роки вносив помітний вклад у розвиток економіки Радянського Союзу. Образно кажучи, він був серед тих, хто кував економічну міць своєї рідної держави, й зокрема, її важливої частини – Української РСР. Бурмистров мав якнайбезпосередніше відношення до створення і введення в дію у грудні 1974 року найбільшої у світі доменної печі № 9 на заводі «Криворіжсталь». Олександр Олександрович пишався і тим, що був особисто причетним до будівництва такого надзвичайно важливого об‘єкта як газопровід «Союз» - від Оренбурга до західного кордону СРСР.

У відкритті виставки взяли участь колишні працівники урядового апарату, які трудилися під безпосереднім керівництвом Бурмистрова. Так, багаторічний помічник заступника Голови Ради Міністрів УРСР В. Ю. Дубов та колишній заступник завідуючого відділом важкої промисловості Управління Справами Ради Міністрів УРСР С. П. Фіщенко поділилися спогадами про свого керівника, розповіли про деякі епізоди з його життя.

Зі щирим словом подяки до організаторів виставки звернувся онук  О. О. Бурмистрова – теж Олександр Олександрович Бурмистров.

 

 

версія для друку