українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд зробить доступною українську книгу
16.08.2011 | 10:35
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд вивчить та ухвалить необхідні рішення для того, щоб зробити  українську книгу доступною для читачів. Про це Прем‘єр-міністр України Микола Азаров заявив на урочистому відкритті VII Київської міжнародної книжкової виставки-ярмарку.

Глава Уряду підкреслив, що у першу чергу необхідно вжити заходів для розвитку системи книжної торгівлі, яка зараз, за словами книговидавців, уповільнює розвиток книжкової галузі та встановлює надзвичайно високі необґрунтовані  ціни, які для книговидавців знижують продажі та наклади, а для частини покупців роблять книги дорогими та недоступними. Тому Прем’єр-міністр поставив завдання: вжити необхідних заходів, щоб зробити  українську книгу доступною для читачів.

Микола Азаров наголосив, що вітчизняні видавці друкують якісні книжки, які визнані у світі. Він навів приклад, що книжка, яку він придбав на виставці («Петербургские повести» Н.В. Гоголя), отримала перше за часів незалежності України Гран-прі на міжнародному книжковому конкурсі.

Також, за його словами, про якість української книжки свідчить те, що багато книжок перемагали на інших книжкових конкурсах, і українська книжка користується попитом на ринку книги.

версія для друку