українська російська англійська
Партія регіонів і "Сильна Україна" вирішили об'єднатися
16.08.2011 | 15:45
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Микола Азаров і Сергій Тігіпко виступили з ініціативою об'єднання Партії регіонів і партії "Сильна Україна". Про це заявив у вівторок Прем'єр-міністр України Микола Азаров на спільному брифінгу з Віце-прем'єр-міністром - Міністром соціальної політики Сергієм Тігіпком.

"Заради консолідації суспільства, заради консолідації наших зусиль ми виступили з ініціативою про об'єднання наших партій шляхом приєднання "Сильної України" до Партії регіонів", - сказав Микола Азаров.

Він також заявив, що Партія регіонів відкрита для об'єднання всіх сил, які "стоять на платформі реформ". М. Азаров нагадав, що Партію регіонів свого часу було утворено за рахунок об'єднання п'яти політичних партій.

"Ні до нас, ні після нас ніхто такий приклад, на превеликий жаль, не подав. Ми пропонуємо свою платформу для об'єднання всіх тих сил, які хочуть зробити Україну європейською країною", - зазначив Прем‘єр-міністр.

За його словами,  на обговорення і проведення процесу об'єднання Партії регіонів і "Сильної України" знадобиться два місяці.

"Робоча група розробить пропозиції, відбудуться з'їзди обох партій, потім об'єднувальний з'їзд й остаточне формування об'єднаної Партії регіонів", - пояснив Глава Уряду України.

У той же час Микола Азаров висловив думку, що об'єднувальний процес може продовжиться. "На цьому процес об'єднання не закінчиться, гадаємо, що нашу ініціативу підтримають керівники й інших партій", - відзначив він.

 

версія для друку