українська російська англійська
Микола Азаров: Україна з Росією не повинні втрачати у своїх відносинах
16.08.2011 | 16:15
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Українсько-російські відносини розвиваються динамічно і мають хороші перспективи, але Україна не повинна зазнавати при цьому економічних втрат. Про це у вівторок на спільному брифінгу з Віце-прем'єр-міністром - Міністром соціальної політики Сергієм Тігіпко  в УКРІНФОРМі заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Торгово-економічні відносини з РФ мають бути рівноправними, взаємовигідними, на цих відносинах ми не повинні нічого втрачати. А якщо мінус у балансі, то це втрати", - сказав Микола Азаров.

Глава Уряду зазначив, що, на жаль, сальдо торговельно-економічного балансу між Україною і Росією негативне. Це викликане передусім зростанням ціни на газ. "Ми, грубо кажучи, переплачуємо щомісяця значні суми, і це, безумовно, впливає на рівень наших двосторонніх відносин. Тому ми зараз ведемо відповідну роботу, передусім щодо перегляду умов поставки газу. Для нас це вкрай важливо, тому що це витік валюти з країни, це зменшення наших валютних резервів", - підкреслив Микола Азаров.

Він додав, що українська економіка наразі перекриває цей дисбаланс. "Такий дисбаланс можна ще терпіти рік, півтора, два, але треба домовлятися", - підсумував Прем'єр-міністр.

 

 

версія для друку