українська російська англійська
Сергій Тігіпко обіцяє черговий пакет реформ в Україні вже з вересня
16.08.2011 | 16:20
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Віце-прем'єр-міністр - Міністр соціальної політики, голова партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко обіцяє проведення чергового блоку реформ в Україні вже з вересня цього року. Про це він заявив у вівторок під час спільного брифінгу в УКРІНФОРМі з Прем'єр-міністром України Миколою Азаровим.

"Я працюватиму. Готовий з вересня давати нові ініціативи. Я ще не був у відпустці, от зараз, може, на тиждень піду. Ми вже підготували черговий блок реформ, які потрібні країні. І надалі, я вам гарантую, на це ми будемо звертати увагу. Наразі нам потрібно передусім думати, яким чином об'єднатися і боротися з корупцією, яка, на жаль, нівелює ті реформи і зміни, які ми вже провели", - зазначив Сергій Тігіпко.

Він наголосив, що ініціюючи об'єднання Партії регіонів із "Сильною Україною", виходив з інтересів модернізації країни. "Я вважаю, якщо відкинути особисті амбіції, то входячи практично у партію влади, зсередини продукувати, виробляти і впроваджувати ці рішення буде набагато легше. Країні сьогодні потрібні реформи, потрібна модернізація. Крапка", - підкреслив Віце-прем'єр-міністр.

С.Тігіпко також підкреслив, що реформи в Україні мають проводитися комплексно. "Для мене зараз є дві ключові позиції. По-перше, комплексність. Нам потрібна ціла низка змін, якщо ми хочемо отримати відповідний результат. І безумовно у цей комплекс входить сфера енергетики, а також ключова реформа в секторі сільського господарства", - вважає політик.

За його словами, потрібно збільшити конкуренцію і додати приватної ініціативи, особливо від стратегічних інвесторів. «А з другого боку, ми маємо зробити чітке прозоре і, якщо хочете, подеколи жорстке державне регулювання", - додав він.

 

версія для друку