українська російська англійська
Микола Азаров доручив модернізувати мережу бібліотек, в першу чергу, шкільних
17.08.2011 | 10:55
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Українська книга повинна отримати підтримку держави, читачі -можливість дешевше купувати книги і читати українське та українською. Таке завдання поставив сьогодні Прем‘єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України.

Глава Уряду повідомив, що вчора, відкриваючи Київський міжнародний книжковий ярмарок, познайомився з «видавцями, які є не тільки успішними організаторами бізнесу, але і закоханими у справу розповсюдження знань і культурних цінностей людьми».

«У нас сьогодні вже є чимало конкурентоспроможних прибуткових видавництв, є просто чудові видання, книжки, які отримали світове визнання, гран-прі міжнародних конкурсів. Чесно кажучи, купити хотілося в 10 разів більше, ніж зміг»,  - зазначив Микола Азаров.

Прем‘єр-міністр України доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі проаналізувати роботу ринку книговидання і книготоргівлі. «Мережа книжкової дистриб'юції і правила, встановлені на ринку, недосконалі, і ціни недоброзичливі до покупця. Це неправильно, - підкреслив Микола Азаров. -  Книга має бути доступною, а українська книга ще і підтримана, заохочена державою».

При цьому Глава Уряду наголосив на тому, «бібліотечну мережу потрібно модернізувати». Він доручив Міністерству освіти і науки, молоді та спорту проаналізувати ситуації і опрацювати проект модернізації бібліотек в Україні, і першу чергу, шкільних.

 

 

версія для друку