українська російська англійська
У 2011 році в Києві додатково запрацює 10 дитячих садочків
17.08.2011 | 14:15
Київська МДА

Цього року в столиці запрацює ще 10 дитячих садочків. Про це заявив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов під час прес-конференції після засідання Кабінету Міністрів України.

Зокрема, до 1 вересня в експлуатацію введуть 6 новозбудованих дошкільних навчальних закладів. Ще 3 садочки відкриють свої двері після капітального ремонту, а 1 – після реконструкції.

«Цього року ми запланували ввести в експлуатацію рекордну, за часів незалежності України, кількість дошкільних навчальних закладів. Так, за попередні п’ять років у місті було збудовано стільки ж дитячих садочків, скільки ми вводимо лише цього року», – сказав Олександр Попов.

Окрім відкриття нових дошкільних закладів, столична влада відновлює роботу груп у вже існуючих садочках. Так, цього року буде відкрито 88 груп на 1760 місць, що рівнозначно потужності ще 8 дошкільних навчальних закладів. Таким чином, проблема нестачі місць у дошкільних навчальних закладах буде вирішена на 70%.

Нагадаємо, за підрахунками освітян у київських садочках не вистачає 6000 місць.

«Цього року мережа дошкільних навчальних закладів збільшиться на 4200 місць. А за два-три роки проблема черги до дитячих садочків буде вирішена», – сказав Олександр Попов.

Також голова КМДА повідомив, що 1 вересня свої двері відкриє Київська інженерна академія у Дарницькому районі. Навчальний заклад розраховано на 990 місць.

Крім того, після реконструкції буде відкрито школу №11 у Дніпровському районі. А для учнів 162 школи Святошинського району запрацює басейн для плавання на 4 доріжки.

 

версія для друку