українська російська англійська
Типове положення про центри обліку бездомних громадян затверджує Мінсоцполітики
17.08.2011 | 16:23
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Уряд сьогодні прийняв постанову „Про визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України щодо центрів обліку бездомних громадян”. Проект акта на засіданні Кабміну представив перший заступник Міністра соціальної політики Василь Надрага. Зокрема, йдеться про постанову від 30 березня 2006 р. № 404 „Про затвердження Типового положення про центр обліку бездомних громадян” та пункт 6 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 р. № 1134.

Як поінформував Василь Надрага, Законом України „Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей” було передбачено, що типове положення про Центр обліку бездомних громадян затверджує Уряд. На виконання цього Закону України Урядом було прийнято постанову від 30 березня 2006 року № 404, якою було затверджено Типове положення про Центр обліку бездомних громадян.

Водночас змінами до Закону України „Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей”, які були прийняті наприкінці 2010 року, передбачено, що  типове положення про Центр обліку бездомних осіб затверджує не Уряд, а центральний орган виконавчої влади у сфері праці та соціальної політики.

У зв’язку з цим Міністерство й підготувало проект акта щодо визнання такими, що втратили чинність, рішення Уряду, які стосуються типового положення про Центр обліку бездомних громадян.

Мінсоцполітики також затвердило своїм наказом Типове положення про Центр обліку бездомних осіб.

версія для друку